Firma  FINEO Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. K. powstała w czerwcu 2010 roku i zajmuje się głównie pozyskaniem i obrotem odpadami oraz paliwem alternatywnym. Nasza działalność obejmuje głównie makulaturę, folię, tworzywa sztuczne, ale również odpady przemysłowe inne niż niebezpieczne z zastosowaniem do odzysku energetycznego. Dzięki długoletniemu doświadczeniu świadczymy usługi najwyższej jakości, co potwierdza wieloletnia współpraca z kilkudziesięcioma firmami. Do naszych partnerów możemy zaliczyć odbiorców zarówno krajowych jak i zagranicznych. Współpracujemy zarówno z klientem instytucjonalnym, jak i z prywatnym przedsiębiorcą. Zapewniamy równocześnie obsługę w zakresie wydania niezbędnej dokumentacji, takiej jak karty przekazania odpadów oraz dokumenty potwierdzające odzysk i recykling przekazanych nam surowców wtórnych.

Do zakresu naszej działalności należy również budowanie strategii z zastosowaniem innowacyjnych technologii w zakresie gospodarki odpadami dla zakładów komunalnych i innych podmiotów. Ponadto FINEO opracowuje innowacyjne rozwiązania w zakresie układu instalacji (mechanicznej oraz biologicznej) do przetwarzania odpadów komunalnych z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań do odzysku energetycznego oraz do produkcji paliw alternatywnych (w tym analiza rynku dostawców, możliwość negocjacji cen, przygotowanie umowy handlowej itp.).

Swoją pozycję na rynku budujemy przede wszystkim na jakości, solidności oraz lojalności handlowej, dzięki czemu cieszymy się dobrą opinią wśród współpracujących z nami firm.

Zatrudniamy wykwalifikowany personel, kadrę z bogatym, wieloletnim doświadczeniem, która działa w szybki i skuteczny sposób.

Naszym priorytetem jest dbałość o środowisko i unowocześnianie gospodarki odpadami w Polsce. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje stałej i długoterminowej współpracy dotyczącej zagospodarowania surowców wtórnych.

                                                                                                                             SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Nasza specjalizacja to:

SUROWCE WTÓRNE

Zagospodarowanie surowców wtórnych

ODPADY

Zagospodarowanie odpadów komunalnych

STRATEGIA

Budowanie strategi